Kontaktní údaje:
lecitel.ivan@gmail.com
(doplňující informace
tlačítko "Další kontakty")
Datum poslední úpravy:
11/2012
léčitel Ivan Gellner - léčení na dálku
Pro podmínky pro odstraňování závislostí klikněte sem - ZávislostiVětšinu problémů zejména chronických dokážu úspěšně ovlivnit. Léčím prostřednictvím meditací a bez spolupráce nemocného (viz článek "Můj nestandardní přístup k léčitelství" na hlavní stránce). Základní doba léčení je dva roky, protože principem léčení je celková optimalizace organizmu s upřednostněním uváděných problémů.
Souběžné lékařské nebo jiné léčení nevadí.

V žádosti uveďte své jméno a příjmení (pokud chcete zůstat anonymní tak stačí křestní jméno a první písmeno příjmení), o koho jde, věk pacienta a popište problémy. Uvádějte prosím buď skutečnou (lékařskou) diagnózu nebo popište problém subjektivně. (Nepište např., že máte artrózu kolena, když Vás to koleno bolí a nebyli jste u lékaře.)
Pokud chcete objednat úpravu zdravotního stavu a současně odstranění závislostí musíte napsat „dvojitou“ žádost  a dostanete dvě různá evidenční čísla. Je to proto, že pro léčení závislostí musím používat zcela odlišnou a náročnější metodu než pro léčení nemocí 

Na začátku léčení máte 6 měsíců na rozmyšlenou, zda zaplatíte nebo ne (mimo splátky). Není to ale doba zkušební, protože se na mě obvykle obracejí lidé s takovými problémy, které nelze během tak krátké doby výrazně změnit. Pokud se rozhodnete nezaplatit, nemusíte to nijak zdůvodňovat, ale případné obnovení působení je možné pouze po zaplacení celé částky dopředu.


Podmínky pro léčení nemocí a odstraňování jiných zdravotních problémů
1. rok působení cena je 4.900,- Kč
Tato částka je splatná kdykoliv jednorázově do konce 6. měsíce působení (pokud se rozhodnete zaplatit) nebo v pravidelných měsíčních splátkách tak, aby celá částka byla splacena do konce 6. měsíce (tj. zhruba 820,-Kč měsíčně). Pokud splátky přesáhnou dobu 6 měsíců, bude celková cena navýšena o 300,-Kč (např. při splátkách 600,-/měs. nebo při vynechání splátky apod.)
Nabízím tedy možnost zaplatit až koncem 6. měsíce působení - nebo během těchto 6ti měsíců bezplatně zrušit léčení. Berte to tedy tak, že těch 6 měsíců je např. na našetření potřebné částky. Tento systém jsem vymyslel zejména pro případy, kdy je pacient při zahájení působení ve stavu těžkého ohrožení života a během této doby zemře. Umožňuje mi to tedy pokusit se pomoci i naprosto beznadějným případům.

2. rok působení cena je také 4.900,-Kč
Tato částka je splatná začátkem 2. roku působení a to buď jednorázově nebo rozdělena na dva půlroky (tedy 2x 2.450,-)


3. a jakýkoliv další rok působení
cena je 2.500,- Kč (ale je možné platit i půlročně 1.250,-Kč)


Pokud žije nemocný v zahraničí, ale léčení platí někdo v České republice je cena stejná. V případě platby ze zahraničí do ČR bude výše částky určena přepočtem podle platného kurzu (při objednávání léčení ze zahraničí nezapomeňte uvést zda budete platit v EURO nebo Kč).

Máte-li zájem o toto působení a souhlasíte-li s podmínkami , zašlete na tuto mailovou adresu lecitel.ivan@gmail.com žádost o léčení, popište problémy, napište o koho jde, věk pacienta a napište větu:

" Souhlasem s podmínkami (a tím souhlasem se zahájením působení) současně dáváte souhlas s tím, že můžu po dobu působení uchovávat Vaše osobní údaje včetně údajů o zdravotním stavu pacienta. Tyto údaje nebudou mnou poskytnuty třetí osobě a v případě ukončení působení budou okamžitě vymazány z mé evidence.."

Nezapomeňte napsat, zda budete platit jednorázově nebo chcete splátky!!
(Pokud píšete z ciziny, nezapomeňte napsat, jestli za Vás někdo zaplatí tady, nebo pošlete cizí měnu).

Zahájení působení je vždy okamžitě po obdržení žádosti (bez čekací doby a pořadníku). Další podrobnosti vám budou sděleny v zahajovacím dopise.

Případnou papírovou korespondenci zasílejte prosím na následující adresu:

Ivan Gellner

Slunečná 4
634 00 Brno


Podmínky pro léčení nemocí...
nahoru